Anneler Günü En Özel Etkinlikler İle Agora Alışveriş Merkezi’nde Kutlandı!

Değerli annelerimizin anneler gününü kutlamak ve bu özel günü unutulmaz kılmak için Agora Alışveriş Merkezi annelere özel etkinlik ve kampanyalar ile kutladı. Seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran Agora Alışveriş Merkezi; anneler gününe özel hediye seçimilerini hem kolaylaştırdı hem de muhteşem fırsatlara dönüştürdü.IMG-4529 

Anneler Günü’ne Özel Filiz Özkol İle Astroloji Sohbeti!

Ünlü Astrolog Filiz Özkol, 11 Mayıs Cuma günü “Astroloji Sohbeti” organizasyonu ile sevenleriyle buluştu.  Filiz Özkol,  anneler gününe özel “Anne & Çocuk Burç Uyumu ve Astoloji Sohbeti” ile İzmirli sevenleri ile Agora Alışveriş Merkezi’nde buluştu. Astrolog Filiz Özkol, burçları ne gibi gelişmelerin beklediği konusunda ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin sorularını yanıtlayan Özkol; burç uyumları, yükselen burçlar, anne-çocuk burç uyumlardan bahsetti.

11 Mayıs Cuma günü saat 16:00’da ise Agora Kadınlar Kulübü’nün konuğu olan ünlü astrolog Filiz Özkol, 2018 yılının 2. yarısında burçları ne gibi gelişmelerin beklediği konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. 2018 ve 2019 yıllarının yılının şanslı burçlarının hangileri olduğunu açıklayan ünlü astrolog Filiz Özkol, 2018 yılının 2. yarısında tüm dünyada ve Türkiye’de neler yaşanacağını da izleyicilerle paylaştı.

2018 yılında Oğlak burçlarının en şanslı burçlar olduğunu belirten Özkol, Oğlakların bu şansının 3 yıl devam edeceğini açıkladı. Burçları aşk hayatlarında neler beklediğini de açıklayan Özkol, her burç için ayrı ayrı 2018 yılının 2. yarısında ve 2019’da yaşanacak gelişmeleri de paylaştı.

 2d30a286-fe6b-4cbd-b885-f0d30f01dcacAgora Card’tan Annelerimize Harika Anneler Günü Hediyeleri!

Agora Card ile yapılan Anneler Günü alışverişleri fırsata dönüşerek, birbirinden güzel hediyeler kazandırdı. Agora Card sahibi ziyaretçiler 7- 13 Mayıs tarihleri arasında  tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde birbirinden güzel hediyeler veya hediye çekleri kazandı.

Ayrıca, minik ziyaretçiler 12- 13 Mayıs tarihlerinde Agora Çocuk Kulübü’nde “Annemize Hediye Yapıyoruz” atölyelerinde anneleri ile birlikte atölye çalışmalarına katılarak, yaptıkları elişi çalışmaları  annelerine hediye ettiler.


Bir Cevap Yazın