Ametist Clinic 4. yılında İzmirli kadınları bir araya getirdi

ametist clinic

Dört yıldır İzmirli kadınların uğrak durağı Ametist Clinic 4. yılında Alsancak’ta bulunan kliniğinde şık bir kutlama yaptı. İş dünyası, cemiyet hayatından simalar ve influencer’ların katıldığı davet öğle saatleri başlayıp akşama kadar devam etti. Yaklaşık 100 kişinin bir araya geldiği kutlamada, konuklar eğlenceli dakikalar geçirdi. İzmir’de müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen klinik kurucusu Özlem Tatar, “Yenilikleri her an takip ediyoruz. Önce sağlık sonra estetik, güzellik. Ben, doktorum ve ekibim açıldığımız ilk günden bu yana bu vizyonla ilerliyoruz. İyi cihazlar, FDA onaylı ürünlerle sonuç odaklı ilerliyoruz” dedi.

Klinik doktoru Pervin Leyla Özülker, “Bugün çok mutluyuz. Sevdiğimiz dostlarımızla birlikte keyifli bir gün geçiriyoruz. Bizlerle bugün heyecanımızı paylaşıp yanımızda olan dostlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi. 

Medikal estetik uygulamaları, zayıflama, epilasyon, cilt bakım ve cilt tedavilerine yönelik hizmet veren klinik İzmir için bir değer taşıyor. Açıldığı günden bu yana adından söz ettiren Ametist Clinic’in marka yüzü sevilen manken Yüksel Ak da açılışta konuklar arasındaydı. Dilara Yıldız Ajans tarafından düzenlenen açılışta sağlıklı yiyecekler ikram edilirken şık dekorasyon da ilgi çekti. 


Bir Cevap Yazın