Altınyıldız Classics İle Şehirde ”Yıldız” Gibi Görünün!

Harika bir tatilden sonra şehre dönüş vakti geldi! Altınyıldız Classics ile modern ve şehirli stilin olmazsa olmazlarını Burak Özçivit ile keşfetme zamanı!

1568101474_ALTINYILDIZ_CLASSICS_03_0118_04

Şehre dönüşün simgesi Altınyıldız Classics, slim fit ceket ve gömlekleriyle hem klasik hem de spor tarz sevenler, şıklığını ön plana çıkarmak isteyenler için ideal çözümler sunuyor. Blazer ceket ve tshirt ikilisine eşlik eden 360 pantolonlar, şehir hayatına geçişte şıklık ve rahatlığı tercih edenlerin vazgeçilmezi olacak. Yoğun iş temposuna sahip erkekler, su ve leke tutmayan kumaş teknolojisi ile geliştirilen Altınyıldız Classics Nano Takım Elbise ile beklenmedik bir yağmura yakalanma ya da toplantıda üzerine su dökülmesi gibi şehir hayatında başlarına gelebilecek her türlü duruma hazırlıklı olacaklar.

1568101467_ALTINYILDIZ_CLASSICS_05_0503_03

Altınyıldız Classics’ten ‘Altın’ gibi fırsat

Altınyıldız Classics, takım elbise tutkunları için ayrıca çok özel bir kampanya sunuyor.Altınyıldız Classics’in 30 Eylül’e kadar gerçekleştireceği kampanya kapsamında birinci takım elbise 499 TL’den ikinci takım elbiseyi ise 299 TL’den satışa sunulacak.


Bir Cevap Yazın