Ağaoğlu’na Gelin Geldi

ÜNLÜ İSİMLER BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

Onur Ağaoğlu, iki yıldır birlikte olduğu, üniversitede tanıştığı nişanlısı Burçin Ergöz ile nikah masasına oturdu ve ‘Evet’ dedi…

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ağaoğlu ve eşi Ayla Ağaoğlu’nun oğlu Onur Ağaoğlu, doktor Muzaffer Ergöz ve eşi Gülser Ergöz’ün kızları Burçin Ergöz ile Four Seasons The Bosphorus Hotel’de muhteşem bir nikah töreni ile evlendiler. 250 özel davetlinin katıldığı nikah töreninde damadın nikah şahitliğini; Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ve abisi Hakkı Ağaoğlu yaparken, gelinin şahitliğini; Gülçin Ergöz ve Ece Ergöz yaptı. Bir ömür boyu mutluluğa “Evet” diyen Burçin Ergöz-Onur Ağaoğlu çiftinin evlilik cüzdanlarını Beşiktaş Belediyesi Nikah Memuru, Ali Ağaoğlu aracılığıyla verdi. Şarkıcı Barbaros Büyükakkan’ın sahne aldığı gecede, gelin-damat ilk danslarında misafirleri büyüledi. Kemençe ve folklör ekibi oldukça ilgi çekerken, Abay Project folklör ekibinin oyunlarına davetliler de katıldı. Gelinlik Vakko imzası taşırken, damatlık ise Dsquared markaydı. Birbirlerine çok yakışan Onur Ağaoğlu ve Burçin Ergöz çifti bu görkemli düğünden sonra balayı için Maldivler’e gittiler.

Bir ömür boyu mutluluğa “Evet” diyen Burçin Ergöz ve Onur Ağaoğlu’nun evlilik cüzdanını, ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu teslim etti. Evlilik cüzdanını gelin Burçin Ergöz’e uzatan Ağaoğlu,  “Yuvayı dişi kuş yapar” dedi.

Mutlu çift, çiçeklerle süslenmiş düğün pastasını davetlilerin alkışları eşliğinde kesti.

Düğünün ardından eğlence hız kesmeden devam ederken, oldukça hareketli geçen after party’de tanınmış DJ Hakan Kabil’in müzikleriyle misafirler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler.


Bir Cevap Yazın