Ace of Mice fuarı dolu dolu geçti

ace of mice 1

Geleceğe hazır olanlar Ace of Mice Exhibition By Turkish Airlines’da bir araya geldi.

İstanbul Kongre Merkezi’nde Türk Hava Yolları isim sponsorluğu ile gerçekleştirilen 8. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines binlerce turizm ve MICE sektörü temsilcisini bir araya getirdi. Fuar açılışı infinity.fxstudio tarafından Türkiye’de ilk olarak anti gravity konsepti ile çok uzun süre konuşulacak  bir seremoni ile düzenlendi.

Fuar açılışını İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç, Türk Hava Yolları Yurtiçi Satış Başkanı Emre Menevşe, TUROB Başkanı Müberra Eresin, yerli ve yabancı turizm acentaları, ticaret odası başkanları, başkonsoloslar ve yoğun bir basın katılımı ile gerçekleştirildi. Biz de Diva Dergisi olarak standımızla fuarda yer aldık.

Protokol yemeği Antalya tanıtma vakfı ve 7 Mehmet sunumu ile gerçekleştirilirken Gastro Show ana sponsoru İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer ile yedi belediye başkanı daha basın, özel misafirler ve uluslararası konuklara yerel mutfaklarını Türk lezzetlerini en üst düzeyde tanıttı.

15 ay gibi uzun bir süredir pandeminin getirdiği zorluklarla mücadele eden Turizm ve MICE sektörü temsilcileri B2B, konferans programları ve eğlenceli network aktiviteleri ile ACE of MICE dünyası ile yeniden bir araya gelme fırsatı buldu.


Bir Cevap Yazın