Adriana Lima 2 aylık hamile mi?

58b51df74e996

 Türk yazar Metin Hara ile dünyaca ünlü manken Adriana Lima’nın bebek beklediği iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre; Lima 2 aylık hamile.

Dünyaca ünlü manken Adriana Lima’nın Türk yazar Metin Hara ile aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çift birlikte Bodrum’da tatil yapmış magazinciler görüntü alabilmek için adeta kapısında nöbet tutmuştu. O dönem Metin Hara’nın Ayşe Arman’a verdiği röportajda eski sevgilileri hakkında söylediği söylemlerde oldukça tepki çekmişti.

AMERİKAN BASININDA ‘AYRILDILAR’ İDDİASI!

Oscar töreninin ardından Amerika’da çıkan haberlerde Adriana Lima ile Metin Hara aşkının bittiği yazılmış. Fakat Metin Hara bu iddiaları yalanlamış ve Instagram’ın hikaye bölümünden Lima’nın bir fotoğrafını paylaşarak “”Seni görmek için günleri sayıyorum” diye yazmıştı.

metin-hara-a-105102VK

YENİ İDDİA: ADRIANA LIMA 2 AYLIK HAMİLE!

Bugün ise Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt yazısında Adriana Lima’nın 2 aylık hamile olduğunu iddia etti. İşte Cankurt’un o yazısı: “Dünya magazin gündeminde de yankı uyandıran Metin Hara ile Adriana Lima aşkı, yerli-yabancı herkesin çenesini yormaya devam ediyor! Uzun süre kimsenin inanmadığı bu aşkın bittiğine dair yerli meslektaşlarım uzun süre kalem oynatmıştı. Şimdi de bayrağı ABD basını aldı! Adriana Lima, Elton John’un Oscar partisine tek başına gidince, New York Post’un magazin yazarı Richard Johnson, ayrıldıklarını iddia etti; külliyen yalan!


Bir Cevap Yazın