6.KEZ DÜZENLENEN İZMİR FASHION WEEK MODA DÜNYASININ NABZINI TUTTU

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Ticaret Odası, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği, Gordion İnşaat, Ametist Clinic, Efes Kuyumculuk, Alessandro Academy, Kariyer Eğitim Kurumları, İnce Fikirler, Wella, Estrella Estetik’in katkılarıyla Rönesans Ajans tarafından düzenlenen İzmir Fashion Week, İzmir Hilton Oteligenel’nde gerçekleşti.B u yıl 6.’sı düzenlenen ve 3 gün süren İzmir Fashion Week etkinlikleri kapsamında birbirinden özel tasarımlar, Türkiye’nin ünlü mankenleri tarafından sergilenirken, İzmir’in önde gelen modacıları ve sektör temsilcileri İzmir Fashion Week’e büyük ilgi gösterdi. Ozmoz, Nur Karaata, Mustafa Güngör, FC Plus, So Lady, Yiğit Eryendi, Taner Tabaklı, Quesste, Nazlı Terzioğlu markalarının özel koleksiyonları ile yer aldığı organizasyonun ilk gününde Mukadder Özden’in çocuk giyim markası olan Ozmoz ve Mustafa Güngör markaları birer defile ile sahne alırken, gelirini Koruncuk Vakfı’na bağışlayarak bu tarz bir sosyal sorumluluk projesini bir moda haftası kapsamında ilk kez hayata geçiren Nur Karaata’nın mayo defilesi de büyük ilgi gördü.

OZMOZ

Çocuk giyimine yön veren Ozmoz markasının defilesinde podyumda çıkarak birbirinden güzel parçaları konuklara sunan minik mankenler sevimlilikleri ve sempatiklikleriyle göz doldurdu.

genel1

MUSTAFA GÜNGÖR

İlk günün son defilesi Mustafa Güngör’ün birbirinden özel abiye kıyafetleri ve gelinliklerinden oluşan koleksiyonuna aitti…

Mustafa güngör

NUR KARAATA

‘Kusursuz vücutlar için kusursuz mayolar’ mottosuyla, vücudunu seven ve onu mükemmel forma sokmak isteyen kadınların favori mayo markası olan Nur Karaata’nın mayo defilesi de büyük ilgi gördü.

FC PLUS

1980’li yıllara uzanan FC Plus, şık, kaliteli, yenilikçi ve tasarım odaklı koleksiyon-ları ile erkek modasında farklılaşan bir marka… Dünya moda trendlerini yakından gözleyen ve erkeğin gündüzden geceye modaya dair tüm beklentilerine cevap veren koleksiyon anlayışıyla FC Plus, erkeklere bir yaşam tarzı sunuyor.

SO LADY

Sektöründe önde gelen bir marka olarak abiye giyimde özel tasarımlara imza atan So Lady, dünyanın birçok yerine ulaşan tasarımları ile müşterilerinin en özel günlerinde göz kamaştırmalarına yardımcı oluyor. Ünlü markanın tasarımlarının yer aldığı defile ilgi gördü.

YİĞİT ERYENDİ

Özel tasarım dikim gelinlik, nişanlık, abiye, mezuniyet elbisesi ve gece elbiseleri oldukça dikkat çekiciydi. Farklı ve dikkat çekici koleksiyonu izleyenlere sunan Yiğit Eryendi büyük alkış aldı…

yiğit3yiğit4

Gordion İnşaat’ın Altın Orman projesine ilgi yoğundu. Etkinlikte Alessandro Academy ve Ametist Clinic stant ziyaretçilerine hediye paketleri ve hediye çeki dağıttı

Ege Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, İzmir Fashion Week’te ünlü tasarımcıların ve firmaların yeni sezon kreasyonlarının sergilendiğini söyledi.

genel4

genel3


Bir Cevap Yazın