2018’de Yepyeni Bir Sağlık Trendi ‘Souping’

juıco_KısCorbasıSağlıklı yaşam ve beslenme markası Juico, juicing kavramını Türkiye’de tanıttıktan sonra, Pinterest’e göre de 2018’de ilk 10 beslenme trendlerinden biri olacak ‘Souping’ – çorbadetoksu-  ile karşınızda!

Tamamen katkısız, şeker ilavesiz, alkali seviyesi yüksek juice’ları ve günlük beslenme ürünleri ile sağlıklı yaşamayı tercih edenlerin hayatında vazgeçilmez bir yer edinen Juico, bu sefer çorba detoksu ile karşımızda!

Pinterest’in 2017 yılı sonunda yaptığı “2018’de İlk 10 Beslenme Trendi”nin başını Souping çekiyor. Sebzelerden hazırlandığı için kalori olarak da oldukça düşük.

Juico Souping, vücut direncini ve bağışıklığı artıran kök sebzeler, bakliyatlar ve baharat karışımlarıyla oluşturulmuş beş adet çorba ve Energizing Green isimli yeşil bir smoothie’den oluşuyor.

Juico Souping’de neler var?

Avokadolu Yeşil Smoothie – Juico Energizing Green; Yüksek lif içeriği ile gün boyu tok tutarken içerdiği sağlıklı yağlar ve vitaminlerle vücudu besliyor. 145 kcal değerindeki ürün,elma, ıspanak, ananas ve avokadodan oluşuyor. 170 kcal değerindeki Kış Çorbası; sebze suyu ilavesiyle, yeşil mercimek, ıspanak, kuru soğan, havuç, domates, nohut, zeytinyağı, baharat karışımı ve tuz içeriyor.

Balkabağı Çorbası; Az kalorisi, bol lezzeti ile mükemmel bir kış çorbası. Soğuklara karşı dayanıklılık sağlayan ürün 130 kalori. İçeriğinde, balkabağı, zencefil, havuç, kırmızı biber, hindistan cevizi sütü bulunuyor. Isıtılarak tüketilmesi tavsiye ediliyor.

Yeşil Çorba; Yalnızca 60kcal değerinde çok hafif ve lezzetli. Aynı zamanda doyurucu bir detoks ürünü. Ispanak, kabak, dereotu ve yeşil soğandan oluşuyor. İsteğe göre sıcak ya da soğuk tüketilebilir.

Pancar Çorbası; 120kcal değerinde kök sebze ağırlıklı detoks çorbası olarak hem çok doyurucu hem de çok lezzetli iyi bir ana öğün alternatifi. İçeriği, pancar, elma, arpacık soğan, zeytinyağı, havuç, hindistan cevizi sütü ve defne yaprağından oluşuyor.

Mantar Çorbası; Sebze suyu ilavesiyle, mantar, kuru soğan, hindistan cevizi sütü, zeytinyağı, baharat karışımı ve tuz içeren ürün 80kcal değerinde ve çok leziz.

1 günlük paket fiyatı 81TL olan ürünlerin raf ömrü 2 gündür. İstenirse 2 günlük sipariş verilebilir.

Sağlığı ve lezzeti bir arada sunan ve ‘Ne yersen O’sun diyen Juico, Zorlu Center, Akasya, Kanyon ile Maslak Orjin’deki kiosklarından ve belli başlı Macro ve CarrefourSA mağazalarından temin edilebiliyor.

Juico’nun sağlık ve lezzet deposu meyve, sebze ve baharatlarla hazırlanan juice’ları ve günlük beslenmeye sağlıklı bir alternatif oluşturabilecek diğer ürün çeşitleri ile yenilenmek isteyenler; ürünlere ulaşmak için Juico’nun web sitesi üzerinden sipariş verebilir. https://juico.com.tr/ üzerinden verilen siparişleri, ertesi gün adrese teslim ediyor. Juico_KabakCorba_yatay


Bir Cevap Yazın