“20 TL VERİYOR, 5 SAAT OTURUYOR, BENİ İZLİYORLAR!”

Şeyma Subaşı katıldığı programda Guido Senia ile çıktığı tatillerin parasını sevgilisinin ödediğini açıkladı. Subaşı, “kuruş harcamıyorum” dedi. Bebek’teki mekanıyla ilgili de konuşan Subaşı’nın, “20 TL verip, 5 saat oturuyorlar” sözleri sosyal medyayı salladı.

şeyma susaşı 12

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, çıktığı tatillerle sık sık gündeme geliyor.

şeyma subaşı 13

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı’ya attığı, “Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım” mesajı canlı yayında görülünce uzun süre magazin gündeminde kendisine yer bulan Subaşı, sevgilisiyle gittiği tatillerde para harcamadığını söyledi.

şelma subaşı 14

Youtube’da yayınlanan bir programa katılan Subaşı, “Acun, Melisa’yla olan üç tatilimi karşılıyor, anlaşmamız var. Guido, beraber gittiğimiz tüm tatil masraflarını ödüyor, kuruş ödetmiyor” dedi. Subaşı kalan tatillerinin ise reklam ve davetler sayesinde ödendiğini açıkladı.

Şeyma Subaşı, kendisini eleştiren Seren Serengil hakkında ise, “Hayatımda görmedim. Tanımıyorum. Kim olduğunu bilmiyorum. Ne iş yaptığını bilmiyorum. O isme prim vermeye gerek yok” dedi. Subaşı’nın, Bebek’teki mekanıyla ilgili olarak, “Bir smoothie ile 5 saat oturuyorlar. 20 TL bir smoothie… Oturuyorlar bana bakıyorlar” ifadeleri sosyal medyada tepki topladı. Şeyma Subaşı, ‘Yuva yıkan kadın’ yorumlarına da, “Kimse kimsenin yuvasını yıkamaz. O yuva sağlamsa başka birileri yüzünden yıkılmaz” dedi.


Bir Cevap Yazın