12. Tog Bazaar’da Bol Bol Alışveriş Yaptılar…

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek amacıyla 12’nci kez kurulan TOG Bazaar, Esma Sultan Yalısı’nda sosyetenin ünlü isimlerini ağırladı. Gün boyu stantları dolaşan ünlüler, bol bol alışveriş yaptı.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın, Yapı Kredi Crystal kart ana sponsorluğunda 28-29 Mayıs tarihlerinde Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirdiği TOG BAZAR, bu sene de TOG’un faaliyetlerini desteklemek, tanıtmak ve kamuoyu oluşturmak amacıyla birçok seçkin tasarım markasının katılımıyla düzenlendi. TOG BAZAR bu yıl, gençlerin toplumsal duyarlılık için harekete geçmelerine yetişkinlerin de destek olması konusunda farkındalık yaratma hedefiyle hayata geçirildi. Geçtiğimiz yıl 3.000’i aşkın ziyaretçinin ve 170 firmanın katılımıyla gerçekleşen TOG BAZAR’da toplanan bağışlar ile 5.244 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımı desteklendi.

TOG BAZAR 2018’de Selma by Pınar Altuğ, Siren Ertan ISTANBUL, Aylin Tahincioğlu’nun markası MER’S, Şebnem Çapa’nın kurucusu olduğu Chez-Bo, Eda Kosif ve Aslı Şen’in ortaklığında kurulan Loox ve Aslı Şen’in kurmuş olduğu Ashley Joy’un yanı sıra birçok ünlü marka TOG destekçileriyle buluştu.


Bir Cevap Yazın