BOSTANLILI KADINLARIN GÜZELLIK DURAĞI KUAFÖR KAYHAN AKPOLAT

Kuaförler kimi zaman en yakın dostlarımız kimi zaman psikoloğumuzdur. Kısacası biz kadınların olmazsa olmazlarıdır. Kayhan Akpolat ve ortağı Adalet Özsoy ile güzellik sektöründeki trendler ve çalışmaları hakkında keyifli bir sohbet ettik. Ekip Üyesi Engin Koç yaz trendlerine dair bilgiler verdi.

01-DSC_0334

Şehir dışından misafirleriniz var mı?
Evet Ege bölgesi olarak şehir dışından gelen birçok misafirlerimiz vardır.

Kişiye özel saç tasarım konusu son derece önemli. Siz bu anlamda neler yapıyor ve nasıl öne çıkıyorsunuz?

kişiye özel çalışmalarımız ön planda tutularak renklendirme, tarz değişim uzmanlığı ve kişiye özel mikrokaynak ile kişinin kendi yüz anatomisine uygun ve yaşam tarzı göz önüne alınarak çalışmalarımızı sunmaktayız.

Mikrokaynak ve medikal kaynak olarak ön plana çıkıyorsunuz. Bu işlemlerde garantiniz var mı?
Evet renklendirme ve mikrokaynak olarak ön planda olduğumuz doğrudur. Ve ön plana çıkma sebebimiz kullandığımız saçlarımızın, ürünlerimizin ve yaptığımız uygulamalarımız dahil garantisini vermekteyiz.

Bizi kampanyalarınızdan ve indirimleriniz olacağına dair biraz bilgilendirebilir misiniz?

kampanyalarımız evet var. Be bu kampanya ve indirimler önümüzdeki uzun süre boyunca sürdürmeyi düşünüyoruz. Bilgileri genel olarak instagram hesabımızdan yayınlıyoruz ve yayınlamaya devam edeceğiz.

DSC_0265

Güzellik sektöründe kaç yıldır yer alıyorsunuz?  Ve hangi il ilçelerde hizmet verdiniz?
18 yıldır şahsen güzellik sektörünün içindeyim. İstanbul da Kadıköy Bağdat caddesi ve Ataşehir de hizmet veriyordum. Son iki yıldır İzmir Alsancak Gül sokakta kendi salonumda hizmet verdim. Şimdi ise yine kendi salonumda Karşıyaka Bostanlı da hizmet vermekteyim.

İzmir dışında başka bir il de şube açmayı düşünüyor musunuz?
Şuanda sadece izmir de hizmet verme taraftarıyım. Şuanlık başka bir şube düşüncemiz yok. Eğer olursa yine sizlerle paylaşacağız.


Bir Cevap Yazın